Gönüllülerden gelenler

Kadıköy Belediyesi Gönüllü Evlerinden gelen haberler

24 Mart 2022 - 15:38
  • Kriton Curi’den “Zafere Doğru” etkinliği

Kriton Curi Gönüllüleri, Çanakkale Zaferi’nin 107.yılını Türk eğitim tarihi araştırmacısı, Cumhuriyet Gazetesi yazarı Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu'nun katıldığı “Zafere Doğru” programıyla kutladı.

Kabadayıoğlu, “Bir ilçe değil Türkiye Cumhuriyetinin medeniyete ve Cumhuriyete bakan aydınlık yüzüdür Kadıköy. Kalplerinde Atatürk sevgisi, insan sevgisi hayvan sevgisi, doğa sevgisi olan şarkı, şiir, kitap tutkusu olan insanların yeridir Kadıköy.” dedi.

Zaferin nasıl ve hangi koşullarda kazanıldığının görsellerle anlatıldığı etkinlikte Kriton Curi gönüllü evi Vokalist Pop Korosu zafer türküleri seslendirdi.

Kadıköy Belediye Meclis Üyeleri Süleyman Şahin, Turanay Gelirli, Sami Can Okakın’ nın katıldığı etkinlik sonunda Gönüllü Evi başkanı Oktay Özdil Ceylan Adanalı Kabadayıoğlu’na çiçek takdim ederek teşekkür etti.

  • Fikirtepe’den sağlık etkinliği

Fikirtepe Gönüllüleri, Sağlık Komitesi’nin düzenlediği etkinlik çerçevesinde Kadıköy Belediyesi Mamografi ve Kadın Sağlığı Merkezi’ne ziyarette bulundu. Burada muayene olan gönüllüler ilgilerinden dolayı yetkililere teşekkür etti.

  • Erenköy’den “yeni doğan” desteği

Erenköy Gönüllüleri Eğitim ve Gençlik Komitesi, Erenköy Gönüllü Evi’ne bağış yapılan bebek arabası ve bebek beşiğini, yeni doğmuş bir bebeğin ailesine teslim ettiler. Gönüllüler bağışta bulunan Dr. Emrah Güvenenler’e ve ailesine teşekkür ettiler.

  • Fenerbahçe TSM kulakların pasını sildi

Şef Mehmet Özkaya yönetimindeki Fenerbahçe Gönüllüleri, TSM Korosu Ebru Toğuşlu’nun sunumuyla konser verdi. Kadıköy Belediyesi Evlendirme Dairesinde gerçekleşen usta besteci Neveser Kökdeş’in şarkılarının seslendirildiği konser ilgi ile izlendi.

  • “Acıbadem’e bekliyoruz”

Acıbadem Gönüllüleri, Kadıköy’e hizmet arzularını gerçekleştirmek, projeler üretmek, mahallelerini sahiplenmek, yeni dostluklar kurulmasını isteyen tüm mahalleliyi Acıbadem Gönüllü Evi’ne bekliyor. Acıbadem Gönüllü Evine Ata Sokak No: 14 Ceren Damar Parkı adresinden ya da (0216) 325 78 38 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 

 

 

 


ARŞİV