Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri'nin gitar konseri, eğitmenleri Deniz Köseler yönetiminde 6 Haziran günü Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi’nde yapıldı.
Kadıköy Belediyesi Koşuyolu Gönüllüleri'nin gitar konseri, eğitmenleri Deniz Köseler yönetiminde 6 Haziran günü Kozyatağı Kültür Merkezi Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi’nde yapıldı. Koşuyolu Gönüllüleri gitar öğrencileri 1 yıl boyunca almış oldukları bilgileri yıl sonu konserinde dinleyicilerle paylaştılar. Çok takdir gören ve beğeni ile izlenen konser sonunda müzik severler ayakta alkışladılar ve tekrarını bekledilerini ifade ettiler.