Kadıköy Belediyesi Hasan Ali Yücel Kreşi öğrencileri, bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, 8 Mayıs Çarşamba günü sergilediler.
Kadıköy Belediyesi Hasan Ali Yücel Kreşi öğrencileri, bir yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, 8 Mayıs Çarşamba günü sergilediler. Kreş Sorumlusu Didar Ergin’in velilere hitaben bir konuşma yapmasının ardından, kokteyl başladı. Yıl boyunca öğrencilerin resim, ebru, seramik ve atık maddelerden yaptıkları çalışmaları, anne ve babalar ilgiyle izlediler.