Temmuz ayı boyunca devam eden Oyuncak Müzesi Atölye Etkinlikleri, eğitmenler aracılığıyla çocukların hem hayal dünyasını genişletiyor hem de eğlenmelerini sağlıyor. Toplam 7 etkinlikten oluşan atölye çalışmaları belli bir ücret ve yaş sınırlamasıyla gerçekleştiriliyor. Çocuklara örnek modeller verilerek onlara sunulan olanakları değerlendirilmesi de sağlanıyor.
Oyuncuk Müzesi’nde bu hafta gerçekleştirilecek atölye çalışmaları:
-23–24 Temmuz: Tahta Oyuncak Boyama Atölyesi,
-26–29 Temmuz arası: Minik Marangozlar İşbaşında Atölyesi, 4 yaş ve üzeri, 11.00–13.00 arası
-30–31 Temmuz: Tahta Oyuncak Boyama Atölyesi,
Rezervasyon ve bilgi almak için: 0 (216) 359 45 50 - 51