Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında yer alan ve yeni kaybettiğimiz Lefter Küçükandonyadis anısına hazırlanan dev forma Kadıköy’de imzaya açıldı. 25x30 metre ebatındaki dev çubuklu forma önce Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’ndaki Fenerbahçe Müzesi’nde, ardından Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’ndeki AVM’de, 20 Ocak 2012 Cuma günü de Suadiye Fenerium mağazası önünde imzaya açıldı.