2011-2012 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Küçükler İstanbul Birinciliği yüzme yarışları 21–22–23 Mart 2012 tarihleri arasında Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi.
2011-2012 yılı Milli Eğitim Bakanlığı Küçükler İstanbul Birinciliği yüzme yarışları 21–22–23 Mart 2012 tarihleri arasındaÜsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirildi. Yarışlara 101 okuldan 223 bayan, 227 erkek olmak üzere toplam 450 sporcu katıldı. 25 metrelik parkurda oldukça çekişmeli ve heyecanlı geçen yarışlarda sonuçlar şöyle:
SONUÇLAR
50m sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Bayan
1 .LİZAN EKER 2000 ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
50m sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. CAN YAŞAR KANOĞLU 2000 REŞAT NURİ GÜNTEKİN İO
200m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. MELİSA SUDE GONCA 2000 FMV ERENKÖY IŞIK İO
200m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ 2000 NECİP FAZIL KISAKÜREK İO
4x100m karışık-M 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. BİRCE, LARA, GÖKÇE, MELİSA FMV ERENKÖY IŞIK İO
50m kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI 2000 HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO
50m kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. FİKRETTİN BULUT 2000 AHMET HAMDİ TANPINAR İO
100m kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. BETÜL GÜNDOĞDU 2000 EMLAK KREDİ BANKASI İO
100m kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. EMİRHAN KOCA 2000 PENDİK MERKEZ İO.
4x100m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. EGE, YAĞIZ, METE, EMİN ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
50m kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI 2000 HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO 50m kelebek-B.Fly 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. KAAN OĞUZCAN 2001 ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI 00:31:57
100m sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. LİZAN EKER 2000 ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
100m sırt-Back 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. CAN YAŞAR KANOĞLU 2000 REŞAT NURİ GÜNTEKİN İO
100m kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. GÜLŞEN BESTE SAMANCI 2000 HAMDULLAH SUPHİ TANRIÖVER İO
100m kurbağa-Breast 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. FİKRETTİN BULUT 2000 AHMET HAMDİ TANPINAR İO
100m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. BETÜL GÜNDOĞDU 2000 EMLAK KREDİ BANKASI İO
100m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ 2000 NECİP FAZIL KISAKÜREK İO
50m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. LİZAN EKER 2000 ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
50m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. BATUHAN ERENGÜÇ 2000 NECİP FAZIL KISAKÜREK İO
200m karışık-M 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. MELİSA SUDE GONCA 2000 FMV ERENKÖY IŞIK İO
200m karışık-M 11 Yaş Kategorisi Erkek
1. FİKRETTİN BULUT 2000 AHMET HAMDİ TANPINAR İO
4x100m serbest-Free 11 Yaş Kategorisi Bayan
1. GÖKÇE, BİRCE, NAZLI, MELİSA FMV ERENKÖY IŞIK İO
TAKIM PUANLARI
Bayan
1 .FMV ERENKÖY IŞIK İO
2 .Ö.ENKA İO
3. ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
Erkek
1 .ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
2 .ÖZEL MARMARA KOLEJİ İO
3 .Ö.ENKA İO