İstanbul'da bahar etkinlikleri

Şehirdeki 14 kültür merkezinde onlarca etkinlik yapılacak

10 Mayıs 2023 - 12:30

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı’na bağlı 14 kültür merkezinde dopdolu bir Mayıs ayı İstanbulluları bekliyor! Konserlerden yetişkin oyunlarına, atölyelerden çocuk tiyatrolarına kadar 173 etkinlik İBB Kültür bünyesindeki merkezlerde ücretsiz olarak her yaş grubundan İstanbulluyu bir araya getiriyor. 

İBB Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi’nde Tolga Sağ ve Cengiz Özkan, İBB Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde Badem, İBB Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde İkilem, İBB Şile Kültür Merkezi’nde Cem Belevi ve İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi’nde Gece Yolcuları’nın sahne alacağı programda; İlyas Yalçıntaş, Gökçe, İlhan Şeşen, Gülay, Ezgi’nin Günlüğü, Ozbi, Babazula, Ufuk Beydemir, Zakkum, Selçuk Balcı ve Mehmet Erdem de İstanbullu müzikseverler için şarkılarını seslendirecek.

ÜCRETSİZ OYUNLAR

İBB Kültür, sezonun sevilen oyunlarını bu ay da kültür merkezlerine getiriyor. Mayıs ayında perdelerini aralayacak olan; Öteki (Diktat), Yıldızların Gölgesinde Ağlamak, Gabriel'in Düşü, Bülent Beyin Hikâyesi, Harika Şeyler Listesi, Erkek Aklı "Oksimoron", Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası Müzikali ve Kibarlık Budalası adlı oyunları tüm tiyatroseverler ücretsiz olarak izleyebilecek. 

Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinlik programlarına İBB Kültür sosyal medya hesapları ve www.kultursanat.istanbul adresinden ulaşılabilir.


ARŞİV